Tomar wspiera Heboj na Przehybę

Sobotnie Heboj na Przehybę to kolejna okazja aby się przekonać, że Wyjątkowe sklepy rowerowe Tomar są wyjątkowe nie tylko z nazwy!

Heboj na Przehybę to zawody organizowane przez kolarzy (słabszych i cięższych) dla kolarzy (mocniejszych i lżejszych). Jesteśmy grupką pasjonatów dla których każde wparcie jest niezmiernie ważne.

Dlatego z dumą ogłaszamy, że w tym roku po raz kolejny będą z nami Wyjątkowe sklepy rowerowe Tomar!

Tomar wspiera kolarstwo i nietuzinkowe wydarzenia. Te jedne z największych sklepów rowerowych w Małopolsce pozostały wierne duchowi sklepu związanego z kolarską społecznością. Angażują się w lokalne wydarzenia oraz służą wsparciem i poradą wszystkim miłośnikom dwóch kółek.

Na HnP zobaczycie samochody techniczne z logami Tomar. Ale nie zobaczycie ciężkiej pracy, jaką włożą ich pracownicy w pomoc przy przygotowaniu trasy. Bo organizacja zawodów kolarskich oznacza również konieczność sprawnego posługiwania się miotłą i łopatą. Będzie to też okazja do zrzucenia kilku niepotrzebnych, postpandemicznych kilogramów.

Dzięki sklepom Tomar napijecie się kawy, ulubionego napoju kolarzy oraz zjecie drożdżówkę, która dostarczy energii tak potrzebnej do pokonania podjazdu pod Przehybę.

Dzięki ich wsparciu Heboj na Przehybę to najciekawszy szosowy uphill w Polsce.

Ponieważ podobnie jak Wy, Tomar to pasjonaci dwóch kółek. Nigdy nie odmówili nam pomocy niezależnie jak trudne zadanie było do wykonania.