Już drugi raz zapraszamy Was na szczyt Przehyby! Szkopuł w tym, że na górę musicie się dostać we własnym zakresie. Jeszcze ściślej mówiąc, musicie się tam dostać na rowerze. A najlepiej, aby zrobić to w jak najszybszym czasie. Przed Wami druga edycja Szosowego Uphillu – Heboj na Przehybę!

Zawody mogliście poznać w zeszłym roku. 80 śmiałków (i śmiałczyń) stanęło do rywalizacji o Puchar Burmistrza Starego Sącza. Aby go zdobyć wystarczyło pokonać krótką, niewiele ponad dwunastokilometrową trasę. Tak się jednak składa, że meta znajduje się o 800 metrów wyżej niż start.

–> ZAPISY <–

Trasa naszego wyścigu bezlitośnie wiedzie ciągle w górę. To wyzwanie, które oddziela kolarzy od rowerzystów. A przy okazji daje masę satysfakcji z podziwiania wyjątkowych widoków i przyrody lasu będącego w zarządzie nadleśnictw Stary Sącz i Krościenko, które goszczą wyścig na swoim terenie.

Oczywiście, aby wygrać zawody trzeba być świetnym ‘góralem’, jednak w rywalizacji biorą udział nie tylko ci, którzy walczą o ostateczny triumf. Heboj na Przehybę to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość sprawdzenia możliwości swoich i swojego sprzętu na wyjątkowej trasie.

To wyścig jedyny w swoim rodzaju. Nie może Cię tam zabraknąć!