Do startu wyścigu Heboj na Przehybę zostały niewiele ponad 2 tygodnie. Na liście startujących pojawiają się kolejne nazwiska, co naturalnie nas niezmiernie cieszy. Jednocześnie po wielogodzinnych, burzliwych rozmowach podjęliśmy decyzje odnośnie dwóch zmian organizacyjnych.

Pierwsza z nich dotyczy medali. Pierwotnie planowaliśmy je wręczyć każdemu, kto ukończy wyścig. Ostatecznie jednak z nich zrezygnowaliśmy na rzecz ciekawszego trofeum –kalendarza na 2019 rok zatytułowany „Prawdziwe kolarstwo”.

Kalendarz, wydrukowany w formacie 170×240 mm, zdobić będzie ścianę Waszej piwnicy, warsztatu czy biura. „Chciałem pokazać zdjęcia z różnych odwiedzonych miejsc i takie na które długo polowałem albo były dla mnie z jakiegoś powodu ważne” łumaczy Kamil z firmy PAINformance, autor zdjęć i wydawnictwa. Trzynastostronicowy kalendarz oprócz ukazania wyjątkowych zdjęć przypomni Wam o Wielkich Tourach, najważniejszych klasykach i monumentach.

Wierzymy, że taka pamiątka, dodawana do pakietu startowego będzie atrakcyjniejsza niż medal, który często ląduje na dnie szafy.