Szybka Dycha Wiosna Edyszyn 2018 już za nami. Na starcie stanęło 107 zawodników – 14 pań i 93 panów. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, co jest naszym priorytetem, ponieważ mimo, iż dość luźno i z humorem podchodzimy do organizacji naszych zawodów, to kwestie bezpieczeństwa traktujemy turbopoważnie.

W kategorii kobiet miejsca na podium zajęły: Katarzyna Polakowska (Kraków/Pentel) z czasem 14:27, Ewa Sikora (Kraków/Supreme Style Mates), 14:34 i Agata Miękinia (Kraków/Spokojnie Spokojnie), której pokonanie trasy zajęło 15:49.

Wśród panów, najszybszy czas – 12:16 – wykręcił Mirosław Wójciak (Katowice/JAFI Sport Bike Team). Drugi był Wojciech Chyłak (Kraków/Łuczanowice Kraków) z czasem 13:03, a po piętach deptał mu Robert Peterczuk (Żywiec/Polart Moser SMP Team) pokonujący trasę w 13:04.

Warto zaznaczyć, że tuż poza podium znaleźli się Jakub Gospodarczyk oraz Grzegorz Warchoł, którzy dojechali kolejno o 2 sekundy później.
Zawody stały na wysokim poziomie. Dość powiedzieć, że 34 zawodników (w tym dwie Panie) jechało ze średnią prędkością powyżej 40 km/h. A tegoroczny triumfator – Mirosław Wójciak poprawił swój jesienny wynik o 24 sekundy.

Pełne wyniki dostępne są po kliknięciu w ten odnośnik.

Wszystkim startującym gratulujemy i zapraszamy na kolejne nasze zawody 🙂