Bieg po Puszczy i Wyścig 21km już za nami. Kolejne za rok, ale zanim to nastąpi chcemy podziękować tym, bez których nasze zawody nie mogłyby się odbyć!

Dziękujemy gospodarzowi miejsca, czyli Nadleśnictwu Niepołomice za gościnność, wsparcie organizacyjne, zakup medali i uruchomienie punktu edukacyjnego, w którym mogliśmy dowiedzieć się więcej o otaczającej nas przyrodzie.

Dziękujemy gminie Niepołomice, z burmistrzem Romanem Ptakiem na czele, za otwartość, wsparcie finansowe oraz organizacyjne. Bez zrozumienia lokalnego samorządu dla faktu, iż w zdrowy tryb życia warto inwestować i promować miasto, jako miejsce przyjazne uprawianiu sportu nie poradzilibyśmy sobie z organizacją tego wydarzenia.

Dziękujemy firmie Woodward, której wsparcie pozwoliło między innymi odpowiednio zabezpieczyć trasę zawodów. Na każdym kroku podkreślamy, iż bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, a oni właśnie pomogli nam to bezpieczeństwo zapewnić.

Dziękujemy firmie Coca-Cola, dzięki której mogliśmy podczas zawodów pić Kroplę Beskidu oraz Powerade.

Dziękujemy niezwykłym sklepom rowerowym Tomar za pomoc w organizacji zawodów. Za nagrody dla zwycięzców Wyścigu 21km oraz za darmową strefę serwisową.

Dziękujemy sieci aptek Zdrowe Ceny za tradycyjne wsparcie naszych biegów i zawodów kolarskich.

Dziękujemy firmie Mat-Pol za uruchomienie darmowego połączenia busem pomiędzy centrum Niepołomic, a biurem zawodów.

Dziękujemy strażom pożarnym – z Woli Batorskiej i Zabierzowa Bocheńskiego, za pomoc w organizacji wydarzenia. Druhowie z Woli Batorskiej zaprezentowali sprzęt strażacki i pomagali w strefie Wesoło Zabiegani, a z Zabierzowa Bocheńskiego pomagali w zabezpieczeniu newralgicznego skrzyżowania w puszczy.

Dziękujemy Małgorzacie Juszczyk, a za Jej pośrednictwem wszystkim wolontariuszom, którzy pracowali przy organizacji zawodów.

Dziękujemy odpowiedzialnym za wodopoje – Arturowi, Januszowi i Zdzisławowi – oraz wszystkim tym, którzy pomagali im w pracy.

Dziękujemy ochronie Prof-us oraz Vip Patrol, a także osobom ‘cywilnym’ pracującym przy zabezpieczeniu trasy.

Dziękujemy Ochotniczej Służbie Medycznej, która wzorowo dbała o Wasze zdrowie na trasie i w biurze zawodów.

Dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację strefy na najmłodszych. Dzięki temu nasi milusińscy nie nudzili się w oczekiwaniu na ukończenie zawodów przez rodzica.

Dziękujemy właścicielowi terenu, na którym mogliśmy zorganizować parking.

Dziękujemy służbom drogowym za pomoc w wyznaczeniu objazdów.

Dziękujemy firmie Chronotex za sprawną realizację zapisów on-line oraz pomiaru czasu.

A przede wszystkim dziękujemy wszystkim Wam – uczestnikom Biegu po Puszczy i Wyścigu 21km. Za uczestnictwo, za zaufanie, za uwagi, za dobre słowa i za świetną zabawę w ostatnią niedzielę.

I nie, nie udało nam się wyciągnąć tego iPhona, który wpadł do toi-toi’a ? Mówiąc szczerze nawet nie próbowaliśmy.

Do zobaczenia!