Szybka Dycha to zawody amatorskie, organizowane przez kilku rowerzystów ‘metodą gospodarczą’, czyli kto co przyniesie, to tym dysponujemy 😉 Dlatego tym bardziej cieszymy nas gdy przebiegają sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Pamiętamy też, że nie mogłyby się odbyć bez dużej pomocy z zewnątrz. Pomocy, za którą niniejszym chcemy podziękować:

Przede wszystkim Wam – startującym w zawodach! To dla Was je robimy i Wasza obecność jest najlepszą nagrodą za spory wysiłek i czas włożony w organizacje tego wydarzenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i, że do nas wracacie, ponieważ znaczna część nazwisk powtórzyła się już po raz trzeci.

Miastu i Gminie Niepołomice, z burmistrzem Romanem Ptakiem na czele, który jako pasjonat sportu zdecydował się wesprzeć po raz kolejny nasze zmagania.

Gminie Drwinia, która jak zwykle przyjęła kolarzy z otwartymi ramionami. Szczególnie dziękujemy zastępcy wójta Mateuszowi Kracikowi za osobiste zaangażowanie oraz Gminnemu Centrum Kultury i Promocji w Drwini z Radkiem Brydniakiem na czele, za zapewnienie gościny na mecie.

Nadleśnictwu Niepołomice za udostępnienie miejsca na zawody oraz pomoc organizacyjną.

Sklepom Rowerowym Tomar, które pomogły w organizacji i promocji wydarzenia oraz dzięki którym mogliśmy zaoferować pakiety startowe rozszerzone o sprzęt firmy Force.

Ochotniczym Strażom Pożarnym – z Mikluszowic oraz z Woli Batorskiej za niezmiernie ważną pomoc w zabezpieczeniu trasy oraz wypożyczenie agregatów prądotwórczych.

Sieci aptek Zdrowe Ceny za wsparcie organizacyjne imprezy oraz wypożyczenie samochodu dostawczego.

Ośrodkowi Bobrowe Rozlewisko, w którego karczmie zlokalizowaliśmy biuro zawodów oraz z którego parkingu mogliśmy skorzystać.

Klubowi Sportowemu Dąb Zabierzów Bocheński za udostępnienie swoich pryszniców kolarzom-czyścioszkom 😉

Markowi Bartoszkowi, zawodowemu spikerowi, który zawodowo spikerował na starcie ?

Agencji ochrony Kontakt za pomoc w zabezpieczeniu trasy.

Agencji Overlia Studio za serwis fotograficzny.

Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim za zorganizowanie akcji Odblaskowa Szkoła na starcie zawodów. Obecność dzieciaków rozdających odblaskowe nalepki z uśmiechami pomogła uspokoić emocje towarzyszące zbliżającemu się startowi ?

Firmie Chronotex prowadzącej zapisy oraz pomiar czasu.

Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom pracującym przy organizacji wydarzenia zarówno w biurze zawodów jak i na trasie.