Czy będą jakieś toalety na starcie/mecie?

Toalety są w Biurze Zawodów (biuro znajduje się w restauracji, korzystamy z ich toalet) oraz na Orliku w Mikluszowicach po przejechaniu mety. Nie planujemy postawienia Toi-Toi. Zresztą Toi-Toi w lesie…;)

Czy jesteście przygotowani na oblodzenie trasy i dużą ilość liści?

Zawody odbywają się bez względu na pogodę. Jednak nie przewidujemy odladzania asfaltu. Jesteśmy umówieni z firmą, która w razie nagłego opadu liści zamiecie całą trasę szczotką uliczną. Ale do dziś liście nie spadły i raczej nie powinno się to zdarzyć do soboty.

Ponad 90 osób nie zapłaciło. Dlaczego zamknęliście listę startową?

To trochę nasza wina, a właściwie wina regulaminu. Ten przewiduje możliwość zapłaty za zawody internetowo lub na miejscu. I teoretycznie każdy zapisany, a nieopłacony może chcieć zapłacić w dniu zawodów. Nie możemy ich skasować z listy, ponieważ w momencie ich rejestracji regulamin nie przewidywał takiej możliwości, a nikt nie ma obowiązku codziennie patrzeć na stronę czy aby ktoś nie zmienił zasad w trakcie gry. Zachęciliśmy do wcześniejszych opłat podnosząc nieco kwotę płatną na miejscu. W przyszłym regulaminie będzie trzeba lepiej opisać takie sytuacje. Bo zapisy to bądź co bądź obowiązująca umowa. I należy ukrócić zapisy ‘na próbę’. Niemniej jednak osoby, które przyjadą na miejsce zawodów i będą chciały się zapisać nie powinny mieć problemów z wzięciem udziału w zawodach.