Zostań sponsorem zawodów i buduj swoją markę razem z nami!

Wyścig Rowerowy to wspólna marka dla serii zawodów sportowych. Zmagania są organizowane przez kolarzy dla kolarzy (właściwie przez rowerzystów dla kolarzy;) ).

Nasze wartości to: profesjonalizm, bezpieczeństwo, dobry poziom sportowy oraz miła atmosfera podczas zawodów. Jeśli choć jedna z tych zasad obecna jest w Twojej firmie, to zapraszamy do współpracy przy organizacji!

Wydarzenia z serii Wyścig Rowerowy są organizowane w oparciu o ograniczony budżet. Dzięki naszemu doświadczeniu, wsparciu firm i instytucji oraz zaangażowaniu wolontariuszy jesteśmy w stanie zaproponować kolarzom dobrą jakość zawodów w rozsądnej cenie.

Dlatego każde wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne! Najczęściej nie chodzi tu o wsparcie finansowe – w zdecydowanej większości polega ono na pomocy organizacyjnej (udostępnienie pomieszczeń, wypożyczenie sprzętu) , rzeczowej (zakup nagród, dostarczenie poczęstunku) czy materialnej (opłacenie faktury  za usługę zewnętrzną).

W zamian sponsor otrzymuje świadczenia marketingowe w postaci ekspozycji logotypów, wyczytania nazwy czy umieszczenia materiałów w pakietach startowych lub na miejscu zawodów.

Zachęcamy do wspólnej pracy na rzecz wspólnej budowy naszych marek!

Kontakt z nami: biuro@wyscigrowerowy.pl .