Szybka Dycha End of Season: kolarska Indywidualna Jazda na Czas znów w Puszczy Niepołomickiej! To prawdopodobnie najlepsza impreza tego typu w naszym kraju i jedyne w swoim rodzaju wyzwanie sportowe!

Najnowsza edycja zawodów zaplanowana jest na 16 października 2021 roku. Już dziś zapisz się i walcz o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice! 

—> ZAPISY <—

Zmierz się z dziesięciokilometrową trasa asfaltową wiodąca przez najpiękniejsze fragmenty Puszczy Niepołomickiej. Pokonaj słabości, przełam bariery, albo… po prostu ciesz się pięknem lasu jadąc na rowerze.

Zawody od pięciu lat przyciągają miłośników kolarstwa z całej Polski. Uczestnicy ruszają indywidualnie, w odstępach około minuty. Trasa zaczyna się na Żubrostradzie w Zabierzowie Bocheńskim, a kończy przy tartaku w Kłaju. 

Trasa jest na czas zawodów zamknięta. To niezbędne dla bezpieczeństwa i konieczne, aby osiągać najlepsze wyniki sportowe.

Aby podczas Szybkiej Dychy walczyć o najwyższe lokaty trzeba dysponować dużą siłą i odpowiednim sprzętem. Jednak, aby wziąć udział w zawodach wystarczy: rower, kask i dobre chęci! Bo Szybka Dycha to kolarska zabawa dla każdego!