Heboj na Przehybę już w najbliższą sobotę! 

Ważne informacje dla uczestników

Biuro zawodów jest czynne od 8.00 do 10.00. Weź dowód osobisty i nie spóźnij się.

Nie mamy wpływu na pogodę, ale obiecujemy że będziemy leżeć krzyżem żeby nie padało. Jeśli jednak będzie – zabierz odzież przeciwdeszczową. Odzież można zostawić w biurze zawodów do godziny 10.00 oraz na starcie gdzie następnie zostanie wywieziona przez nas na metę.

Po przekroczeniu linii mety każdy otrzyma pamiątkowy medal, słowa otuchy i wodę.

Uśmiechaj się na trasie mimo bez tlenu, pamiętaj że zdjęcie z HnP może być twoimi zdjęciem profilowym.

Jeśli będzie padać, od razu zapraszamy do schroniska, na analizę i zawiązanie nowych przyjaźni.

W biurze zawodów dzięki niesamowitym ludziom i naszemu partnerowi – Wyjątkowym sklepom rowerowym Tomar – będzie czekać na Was aromatyczna kawą i pyszne drożdżówki z serca Nowej Huty!

Pamiętajcie, że droga mimo dołożenia wszelkich starań jest drogą leśną na której mogą się pojawić kamyczki i inne leśne niespodzianki szczególnie, że w okolicznych lasach trwają intensywne prace pielęgnacyjne.

Śmieciarka tradycyjnie zgarnia za peletonem.

Sprawdź hamulce i weź kask!

Przypominamy zapis z regulaminu, który na pewno czytaliście 😊 „Zjazd zawodników (powrót) obowiązuje w kolumnie pilotowanej przez samochód Organizatora: po zakończeniu zawodów lub przekroczeniu linii przez ostatniego zawodnika. Zawodnicy zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności podczas zjazdu po zakończeniu zawodów;”

Pamiętajmy, że jest COVID

Bez względu na to co myślimy o pochodzeniu wirusa, szczepionkach i lockdownach – ktoś inny może myśleć inaczej i z szacunku dla siebie nawzajem trzymajmy odstęp, w miarę możliwości zasłaniajmy usta i nos i starajmy się zdrowi wrócić do domu.

🔥Oj nogi będą piekły 🔥