Początek zapisów na Wyścig 21 km!

Ruszyły zapisy do udziału w tegorocznym Wyścigu 21 km, organizowanego przy okazji Biegu po Puszczy! 

Zapisy już wystartowały -> https://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=584 <-

Wy wystartujecie 30 maja, o ile planów nie pokrzyżuje nam koronawirus. Wówczas zawody będą przeniesione na 8 sierpnia. 

Niestety byliśmy zmuszeni do zrezygnowania z pomysłu wydłużenia trasy zawodów rowerowych od 42 km. W tym trudnym i niezachęcającym do eksperymentów roku trzymamy się sprawdzonych rozwiązań.

Bieg po puszczy 2021 to Półmaraton, Leśna Dziesiątka i Wyścig 21 km 

Zapraszamy Was do wspólnej rywalizacji na dobrze znanych trasach po Puszczy Niepołomickiej. Na trasę wyruszycie o 10.00 na trasę. Na pokonanie 21 km macie maksymalnie półtorej godziny. Jeśli będzie Wam mało, to o 12.00 możecie wystartować w zawodach biegowych.

Medale dla każdego

Zarówno startujący w zawodach biegowych, jak i rowerowych otrzymają medale pamiątkowe. Warunkiem jest pokonanie dystansu i – najlepiej – zapisanie się na zawody on-line. Oczywiście zamówimy medali nieco więcej z myślą o osobach zapisujących się w dniu zawodów, ale ich ilość będzie ograniczona. Dlatego dla pewności (i aby oszczędzić pieniądze) zapisujcie się wcześniej!

Zapisy i opłaty startowe

Tegoroczne wsparcie sponsorów jest skromniejsze niż w latach ubiegłych. Mimo tego chcemy utrzymać opłaty startowe na rozsądnym poziomie. Najwięcej oszczędzicie rejestrując się on-line, do czego gorąco zachęcamy! Więcej informacji o opłatach startowych znajduje się tutaj.

Zapisy na tegoroczny Bieg po Puszczy są możliwe na stronie www.chronotex.pl