Szosowy uphill Heboj na Przehybę za nami. To najlepszy czas, aby podziękować wszystkim, bez których te zawody nie mogłyby się odbyć, albo mogłyby, ale nie byłyby takie fajne.

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla wyjątkowych sklepów rowerowych Tomar. Pomoc organizacyjna i techniczna firmy oraz zaangażowanie ich pracowników i przyjaciół, szczerze kochających kolarstwo było kluczowe dla powodzenia całego przedsięwzięcia.

Dziękujemy za gościnę Gminie Stary Sącz i jej Gospodarzowi, burmistrzowi Jackowi Lelkowi oraz podległych Jemu służbom – w tym referatowi rozwoju lokalnego i promocji. Dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom szkoły podstawowej w Gołkowicach Górnych za udostępnienie miejsca na biuro zawodów.

Dziękujemy Lasom Państwowym – nadleśnictwu Stary Sącz i Krościenko. Dzięki ich otwartości i gościnie mogliśmy korzystać z trasy na szczyt Przehyby, a dzięki ich codziennej pracy możemy się cieszyć pięknem lasów.

Dziękujemy firmie Raso, czołowemu producentowi odzieży dla kolarzy, za dostarczenie ‘hebojowych’ skarpet dla startujących oraz koszulek dla zwycięzców! To może być początek wspaniałej współpracy!

Dziękujemy firmie Polar, producentowi markowych zegarków sportowych za wsparcie naszego wydarzenia i ufundowanie nagród.

Dziękujemy marce Painformance za przygotowanie wyjątkowych kalendarzy oraz ogarnianie social mediów. Oni naprawdę znają w Internety.

Dziękujemy sieci aptek Zdrowe Ceny za tradycyjne wsparcie naszych zawodów!

Dziękujemy firmom: SFmeble.pl oraz DMD modular za wsparcie organizacji naszych zawodów.

Chylimy czoła przed Overlia Studio, którzy tradycyjnie przygotowują dla Was relacje fotograficzne.

Dziękujemy za pracę policji drogowej z Nowego Sącza, która zabezpieczała Wasz przejazd.

Dziękujemy medykom z Ochotniczej Służby Medycznej i ochronie VIP Patrol za ich pracę nad zapewnieniem Wam bezpieczeństwa.

Dziękujemy mieszkańcom Gołkowic Górnych, Skrudziny oraz Gabonia za zrozumienie, cierpliwość i uśmiech.

A przede wszystkim dziękujemy Wam – startującym w Heboj na Przehybę! To pierwsza edycja. Była ona zagadką dla nas, a co dopiero dla Was. Zaufaliście nam. Odpowiedzieliście na nasze zaproszenie – Hebojcie ku nom! Heboj na Przehybę! Chcemy Was zaprosić również za rok. Przemyślimy formułę zawodów, być może lekko ją rozszerzając. Wszystko po to, aby zapewnić Startującym dużo fajnej, sportowej i bezpiecznej rywalizacji.

Dziękujemy Wam wszystkim.