Znany i lubiany wyścig powraca! Odradza się niczym feniks z popiołów, wraca jak bumerang do rąk wprawnego Aborygena, odnawia się niczym stare kontuzje i przypomina o sobie jak wczorajszy kebab z ostrym sosiwem!

19 maja, w sobotnie przedpołudnie, znów staniecie na starcie chyba najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w tej części Europy, a przynajmniej Powiatu. To Szybka Dycha Wiosna Edyszyn! Wyścig jak żaden inny, choć pozornie reguły są oczywiste. Jednak jadąc przez serce prastarej Puszczy Niepołomickiej, po prostej jak drut drodze i słysząc tylko własny oddech, śpiew ptaków oraz pokrzykiwania wyprzedzającego Cię zawodnika, uświadomisz sobie, że bierzesz udział w czymś wyjątkowym.

Jednocześnie nigdzie indziej nie jest tak łatwo o wygraną! Recepta na sukces jest banalnie prosta – wystarczy jechać szybciej niż pozostali!

Co dostajesz? Zabezpieczoną trasę o przecudnej urodzie, zdjęcia z zawodów, coś na ząb i do popicia po minięciu linii mety, puchary dla najlepszych, elektroniczny pomiar czasu, zabezpieczenie medyczne, świetną atmosferę i niezapomniane emocje.

Start w zawodach kosztuje 30 zł, a w dniu zawodów – 50 zł. No i musisz mieć ukończone 16 lat.

Zapisy już trwają!