Szybka Dycha z mistrzostwami Niepołomic w jeździe indywidualnej na czas, otrzymała nominację w kategorii Wydarzenie Roku podczas Niepołomickiej Gali Sportu!

Niepołomicka Gala Sportu to organizowana już po raz piąty impreza mająca na celu wyróżnienie i zaprezentowanie szerokiej publiczności dokonań sportowców w Niepołomic. Szybka Dycha otrzymała nominację w kategorii dla najważniejszych wydarzeń sportowych mijającego roku. Oprócz Dychy w gronie nominowanych znalazły się: wyścig luksusowych samochodów Gumball 3000 oraz finały UEFA Regions Cup, które również odbyły się w Niepołomicach. Cóż.. uczciwie musimy uznać wyższość oficjalnej imprezy UEFA nad naszymi zawodami:) Ale i tak jesteśmy dumni!

Warto zaznaczyć, że zwycięzca naszych zawodów w kategorii mieszkańców z Miasta i Gminy Niepołomice, Łukasz Wyczesany, został nominowany w kategorii Odkrycie Roku! Tutaj musiał uznać wyższość osiągnięć jednego z biegaczy, który zdobył Królewską Triadę Biegową w Krakowie. Ale znamy Łukasza i wiemy, że to Go tylko zmotywuje 🙂

Zdjęcie dzięki uprzejmości Urzędu Miasta i Gminy w Niepołomicach.