Trwają zapisy na nasze zawody. Trwają też prace organizacyjne. Wprawdzie niespiesznie, raczej tempem Sagana na ostatnim podjeździe pod rondo w Bukowinie, ale jednak w stronę mety.

W tym momencie warto wspomnieć o zaprzyjaźnionych, wyjątkowych sklepach rowerowych Tomar. Już podczas poprzedniej edycji Szybkiej Dychy dali się poznać z dobrej strony nam – jako ogromne wsparcie organizacyjne, a Wam – jako ci, którzy wręczali fanty w zabawie na zakończenie dekoracji.

Wiosną tego roku, podczas Wyścigu 21 km, również dzięki nim w Wasze ręce mogły trafić akcesoria rowerowe na przykład firmy Kross. Zresztą uczestniczyli w zawodach nie tylko biernie, ale również czynnie, jako zawodnicy, ale dzięki naszej wrodzonej uprzejmości nie skomentujemy wyników sportowych ich startu 😉

Podczas Szybkiej Dychy, która odbędzie się 1 października, również nie zabraknie Tomaru. Właściwie ich obecność jest już wyczuwalna, bo to dzięki ich kontaktom, możemy Wam zaproponować wypasione wersje pakietów startowych zawierających kask i lemondkę w cenach nieosiągalnych w normalnych sklepach.

Nie możemy tego jeszcze powiedzieć oficjalnie, ale podobno szykują dla Was kolejne niespodzianki! O nich napiszemy jak tylko wszystko zostanie potwierdzone.

Dziękujemy za tą pomoc. To dla nas bardzo pomocne, a dla Was atrakcyjne. I prosimy – myślcie o nich ciepło, gdy będziecie chcieli kupić rower lub akcesoria.