Podobnie jak rok temu, biuro Szybkiej Dychy będzie znajdować się w ośrodku Bobrowe Rozlewisko w Zabierzowie Bocheńskim.

Bobrowe Rozlewisko to popularne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą. Dzięki wciąż rozbudowywanej infrastrukturze można tu bezpiecznie spędzić czas rodziną plażując, pływając na strzeżonym akwenie, grając w siatkówkę czy bawiąc się z dziećmi na placu zabaw. Rozlewisko jest również chętnie odwiedzane przez wędkarzy, łowiących ryby na specjalnie w tym celu zagospodarowanych jeziorach. Są tu również domki, w których można spędzić wakacje.

Dzięki uprzejmości właścicieli obiektu biuro naszych zawodów zostanie zlokalizowane w restauracji znajdującej się przy wejściu do ośrodka. Tuż obok biura znajduje się parking.

Biuro czynne będzie 1 października w godzinach od 7.30 do 9.30. Apelujemy, prosimy, błagamy uniżenie, aby przyjść do biura w godzinach jego pracy. Nie obawiamy się tych, którzy przyjadą o 7.20. Raczej boimy się o tych, którzy przybędą o 9.40. Wobec tego, że od biura zawodów do linii startu jest około 500 metrów, które musimy pokonać aby zaimportować nazwiska startujących do systemu liczącego czas, biuro zostanie zamknięte punktualnie. Spóźnialscy nie zostaną sklasyfikowani.

Prosimy wziąć pod uwagę, że sama rejestracja trwa kilka minut, dlatego najlepiej przyjść na spokojnie w godzinach pracy biura, a nie czekać na ostatni moment.

Dziękujemy 🙂