Od dziś, na stronie firmy Chronotex, można zapisywać się do udziału w Szybkiej Dysze, czyli zawodach kolarskich w indywidualnej jeździe na czas po trasie biegnącej przez przepiękną Puszczę Niepołomicką!

To będzie trzecia edycja tych zawodów. Za każdym razem są pewne nowości. Nie inaczej będzie 1 października 2017 roku.

Trasa zawodów biegnie po tzw. Żubrostradzie, czyli niemal dziesięciokilometrowej, asfaltowej drodze łączącej Zabierzów Bocheński z Mikluszowicami. Jechać będziemy z zachodu na wschód.

Biuro zawodów czynne będzie od 7.30 do 9.30. Początek zmagań zaplanowany jest na godzinę 10.15. Zawodnicy na trasę ruszać będą co około 45 sekund. Każdy będzie wyposażony w numer z transponderem mierzący dokładny czas przejazdu. Wygrywa ten, kto pokona trasę w najkrótszym czasie.

Główne kategorie są dwie: OPEN kobiety i mężczyźni. Oprócz tego, chcemy nadać tytuł Mistrza i Mistrzyni Niepołomic w Indywidualnej Jeździe na Czas! I choć teoretycznie mistrz jest jeden, to postanowiliśmy zrobić ukłon w kierunku mieszkańców Gminy Niepołomice, która jest głównym sponsorem naszego wyścigu, i wręczyć dodatkowo koszulkę Mistrza i Mistrzyni również najszybszemu i najszybszej mieszkance. Odnośnie samej dekoracji napiszemy więcej w kolejnych informacjach.

W zawodach nie może wystartować więcej niż 250 osób. Choć myślimy, że weźmie w nich udział około połowy tej liczby.

Uczestniczyć w zawodach mogą osoby pełnoletnie oraz te, które ukończyły 16 lat, a w biurze zawodów ich rodzice lub opiekunowie podpiszą własnoręcznie zgodę na udział.

A jaki jest koszt uczestnictwa? To zależy od terminu wpłaty oraz rodzaju pakietu.

Pakiet START Pakiet START – dzień zawodów
Cena: 30 zł Cena: 50 zł
Do 20.09.2017 W dniu zawodów w biurze zawodów
Rejestracja na stronie Chronotex Rejestracja w Biurze Zawodów
Płatność przez system rejestracji lub przelewem na konto organizatora Płatność na miejscu
Wpłaty należy dokonać do 7 dni od rejestracji. Po tym terminie nazwisko jest usuwane z listy startujących. Do wyczerpania limitu miejsc

 

Pakiet LEMONDKA Pakiet KASK
Cena: 150 zł Cena: 350 zł
Do 18.09.2017 Do 18.09.2017
Rejestracja na stronie Chronotex Rejestracja na stronie Chronotex
Płatność przelewem na konto organizatora Płatność przelewem na konto organizatora
W pakiecie oprócz startu znajduje się dodatkowo nakładka czasowa gięta Force Chrono. Do odebrania w dniu zawodów. W pakiecie oprócz startu znajduje się dodatkowo kask aerodynamiczny Force Globe, czarny z białymi okładzinami (s/m lub l/xl). Do odebrania w dniu zawodów.

Utrzymujemy zasadę, iż uczestnik ma tydzień od momentu rejestracji na opłacenie uczestnictwa w zawodach. Po tym czasie nazwisko jest usuwane z listy robiąc miejsce innym chętnym. Oczywiście każdy może zapisać się po raz kolejny. Chodzi tylko o to, żeby na liście nie było ‘martwych dusz’, ponieważ wyścig jest organizowany w oparciu o skromny budżet, dlatego chcemy przygotować tyle jedzenia, picia i pakietów ile faktycznie jest potrzebnych.