To nowość podczas najbliższych zawodów! Wprowadziliśmy, oprócz standardowych pakietów startowych, również Pakiet Lemondka i Pakiet Kask.

Aby wystartować w Szybkiej Dyszce wystarczy zarejestrować się przez Internet oraz wpłacić 30 złotych kosztów uczestnictwa. Jednak możecie skorzystać z dodatkowej możliwości wykupienia jednego z pakietów wypasionych, w których oprócz samego uczestnictwa będzie również sprzęt rowerowy.

Macie do wyboru dwa pakiety na wypasie: lemondka i kask. Wybierając ten pierwszy, otrzymacie dodatkowo nakładkę czasową gięta Force Chrono. To sprzęt, który na stronie producenta kosztuje 209 złotych. U nas stanowi część pakietu startowego za 150 złociszy. Wybierając pakiet Kask za 350 zł, oprócz startu w zawodach, otrzymasz kask aerodynamiczny Force Globe, który na stronie producenta kosztuje 429 złotych.

Jak skorzystać z tej możliwości? W obu przypadkach należy zarejestrować się przez stronę firmy Chronotex. Jednak inaczej niż w przypadku zwykłego pakietu startowego, płatności nie realizuje się za pomocą serwisu rejestracyjnego, a standardowym przelewem bankowym na konto podane w regulaminie. Dodatkowo w przypadku pakietu Kask należy się z nami skontaktować mailowo w sprawie wyboru rozmiaru.

Lemondka i kask będą do odbioru wyłącznie w dniu zawodów! To bardzo ważne.

Jakie są terminy? Otóż zwykły pakiet startowy należy opłacić do 20 września. Później rejestracja możliwa jest tylko w biurze zawodów w dniu zawodów, ale koszt to 50 złotych. Prosimy, aby rejestrować się wcześniej. To nam wszystkim ułatwi pracę.

Jeśli chcesz skorzystać z pakietów wypasionych, to masz o 2 dni mniej czasu – płatności przyjmujemy do 18 września. Musimy mieć czas na dostarczenie sprzętu. I ważne – tych pakietów nie można kupować w dniu zawodów. 18 września to deadline.