Szybka Dycha Wiosna Edyszyn już za nami. To dobry moment na podziękowania. A jest za co, ponieważ zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia sponsorów i partnerów.

Szczególnie dziękujemy naszym zaprzyjaźnionym samorządom. To wsparcie finansowe i organizacyjne Miasta i Gminy Niepołomice oraz Gminy Drwinia umożliwiło nam zorganizowanie tego wydarzenia. Bez tego nie byłoby Szybkiej Dychy. Pokrycie części wydatków, pomoc organizacyjna, udostępnienie sprzętu, pięknej bazy na biuro zawodów, kawy, herbaty, jedzenia, wody… długo by wymieniać! Dziękujemy i pamiętajmy o tym, gdy będziemy się zastanawiać gdzie kupić dom za miastem J

Sklepy Rowerowe TOMAR dostarczyły nam niezapomnianych emocji związanych z zabawą z nagrodami! Pamiętajmy o nich, gdy postanowimy kupić rower lub jakieś akcesoria! Dziękujemy!

Dziękujemy Nadleśnictwu Niepołomice za umożliwienie organizacji zawodów na terenie Puszczy Niepołomickiej i za dostarczenie agregatu prądotwórczego.

Dziękujemy sieci aptek Zdrowe Ceny. Dzięki nim mogliśmy zredukować część kosztów. Pożyczyli nam również samochód, bez którego niemożliwe byłoby zabezpieczenie trasy.

Kolejny agregat oraz osoby do zabezpieczenia trasy dostarczyli strażacy-ochotnicy z OSP w Mikluszowicach. Już po raz drugi spisali się na medal! Dziękujemy.

Strażacy z Woli Batorskiej wykonali dużo pracy przy zabezpieczeniu trasy na terenie gminy Niepołomice. Im również dziękujemy!

Dziękujemy Piekarni Iwona, która dostarczyła pyszne drożdżówki na linię mety!

Dziękujemy Miejskiemu Klubowi Sportowemu Puszcza Niepołomice za pomoc w organizacji napojów.

Dziękujemy Ochronie Kontakt za wsparcie siłowe.

Dziękujemy Kubie z klubu motocyklowego Przyjaciele Motocykle Klimaty za wsparcie organizacyjne.

Dziękujemy firmie Chronotex za pomiar czasu na tym niełatwym, często pozbawionym łączności terenie.

A przede wszystkim dziękujemy Wam drodzy startujący, którzy mimo ciężkich warunków atmosferycznych postanowiliście być z nami w tym dniu! Robimy to dla Was! I chcemy to robić nadal.

Impreza jest zależna od wsparcia sponsorów. Dzięki temu można opłaty startowe utrzymać na rozsądnym poziomie. Dlatego jeśli tylko uda nam się przekonać samorządy i zaprzyjaźnione firmy do dalszej pomocy, będziemy chcieli zorganizować przynamniej jeszcze jedne zawody z cyklu Szybkiej Dychy.

Być może w kolejnej edycji wystartuje więcej zawodników niż w pierwszym – jesiennym wyścigu. Tego sobie i Wam życzymy!