Już niespełna dwa tygodnie dzielą nas od Szybkiej Dychy Wiosna Edyszyn!

To zawody inaugurujące sezon kolarskich Wyścigów Rowerowych. Na liście startowej jest nas już ponad setka. Zależy nam, aby zawody miały niemal rodzinny, kolarski charakter. Taka ilość startujących zdecydowanie temu sprzyja 🙂

Co się zmieniło w ostatnim czasie? Niewiele. Zawody są już niemal gotowe. Dotychczas czekaliśmy na wiosnę, a ta – jak nam się wydaje – rozgościła się na dobre. Puszcza się zazielenia, a na drogach można spotkać coraz więcej kolarzy.

W najbliższych dniach będziemy podawać szczegóły organizacyjne. Dwie rzeczy warto zaznaczyć już teraz:

  • Wystartujesz na pewno? To zarejestruj się on-line i opłać swój start! To nam zdecydowanie ułatwi pracę w biurze zawodów, a Tobie pozwoli zaoszczędzić 20 złotych.
  • Co otrzymacie podczas zawodów? Podczas rejestracji w biurze zawodów otrzymacie oczywiście numer startowy do przypięcia na kierownicę, sztycę lub na tylni widelec – w zależności od możliwości zamontowania. Ponieważ firma dostarczająca pomiaru czasu ma zapasowy system kontroli w postaci kamery ustawionej na linii mety, tabliczki muszą być większe niż te znane z profesjonalnych zawodów. Ale sposób montowania umożliwi uniknąć niepotrzebnego oporu powietrza. Oprócz tego w biurze otrzymacie kawę, herbatę, wodę i drożdżówki. Na miejscu będą również dostępne materiały informacyjne i promocyjne, ale nie chcemy Wam ich dawać na siłę w pakietach, ponieważ wiemy, że część zawodników przyjedzie na start rowerem i nie będzie miała ich gdzie schować. Po ukończeniu zawodów, na linii mety, będą dostępne izotoniki oraz również drożdżówki. Po przejechaniu linii mety będzie można skorzystać z toalety w Bobrowym Rozlewisku – tam, gdzie jesienią było biuro zawodów.