Ty, Twój rower, czas, prosta droga i piękno Puszczy Niepołomickiej – to wszystko czeka na Ciebie podczas indywidualnej jazdy na czas – Szybka Dycha Wiosna Edyszyn!

Dziś, na stronie firmy Chronotex,  ruszyły zapisy do tego wyjątkowego wyścigu. Po sukcesie pierwszej edycji zawodów, postanowiliśmy po raz kolejny umożliwić Wam rywalizację na dystansie niespełna 10 kilometrów, po trasie zwanej Żubrostradą, czyli pięknej, asfaltowej drodze biegnącej przez Puszczę.

23 kwietnia 2017 roku meldujemy się na starcie w miejscowości Dziewin w gościnnej gminie Drwinia. Stamtąd jedziemy na zachód, w stronę Zabierzowa Bocheńskiego w gminie Niepołomice. Po drodze mijamy urocze jeziorka, ośrodek hodowli żubrów (stąd zwyczajowa nazwa drogi) oraz przepiękny rezerwat przyrody Gibiel. Oczywiście podczas zawodów może Wam zabraknąć czasu na robienie zdjęć, ale wracając na linię startu – czemu nie!

Nie warto tracić czasu! Liczba miejsc ograniczona! Dlatego zapisz się już dziś i korzystaj z nami z piękna Puszczy, gościnności samorządów oraz Nadleśnictwa, a także spędź miło czas w towarzystwie innych kolarzy! W sam raz na początek sezonu.