Czy można się zapisać po zamknięciu biura zawodów.

Biuro będzie czynne cały czas, ale nie ma możliwości się dopisać po rozpoczęciu zawodów, ponieważ lista zawodników jest kopiowana do komputera na starcie, i każdemu zawodnikowi przed rozpoczęciem zawodów jest przypisywany transponder.

Gdzie będą przyczepione numery startowe?

Na rowerze, na kierownicy. Numery muszą być przyczepione identycznie, pionowo, frontem do przodu. Jest to spowodowane koniecznością zachowania identycznych warunków dla wszystkich startujących oraz faktem, iż pomiar czasu ma back-up w postaci kamery poklatkowej, która rejestruje zawodników przekraczających linię mety. Dlatego numer musi być widoczny z przodu roweru.

Czy mam oddać numer startowy?

Tak, chipy są zwrotne.

Czy mam numer na koszulce?

Nie, numer jest tylko na kierownicy.

Czy po przejeździe ostatniego zawodnika będzie można wrócić na start już po trasie wyścigu, czy trzeba będzie poczekać dłużej na jej otwarcie?

Za ostatnim zawodnikiem jedzie samochód organizatorów. W momencie gdy auto przejedzie linię mety, trasa jest otwarta. Można wracać sekundę później.

Jak zgłosić zagrożenie lub wypadek?

Na starcie jest karetka pogotowia. Jednak na większości trasy nie ma łączności komórkowej. Możemy sami udzielić pomocy poszkodowanemu, albo dojechać do mety i poinformować organizatora. Ważne, aby zapamiętać kilometr, na którym czeka poszkodowany.