Opadły emocje po Wyścigu 21 km.

Chcemy podziękować przede wszystkim Wam, którzy zdecydowaliście się startować w zawodach! To nasza pierwsza impreza. Współorganizowaliśmy ją wprawdzie z doświadczonymi ludźmi, ale dla większości z ekipy był to debiut. Wy nam zaufaliście i mamy nadzieję, że tego zaufania nie zawiedliśmy.

Dziękujemy Nadleśnictwu Niepołomice za wspaniałą współpracę. Wielu leśników pracowało z nami cały dzień zupełnie bezinteresownie, a mimo oczywistego ryzyka jakie niesie za sobą organizowanie zawodów w tak trudnym terenie, nikt z Lasów nie powiedział ‘nie’ wyścigowi.

Dziękujemy grupie ProRunners. To doświadczeni organizatorzy zawodów biegowych, którzy stanowili kręgosłup całej imprezy. Nasz wyścig odbył się przed czwartą edycją Półmaratonu po Puszczy Niepołomickiej. Bez ich pracy ciężko byłoby zorganizować nasz wyścig.

Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy w Niepołomicach. Dzięki ich wsparciu organizacyjnemu i przede wszystkim finansowemu udało się zorganizować zarówno bieg, jak i wyścig.

Dziękujemy firmie Juka, dzięki której wsparciu mogliśmy lepiej zorganizować zawody, a także dać zwycięzcom wejściówki do produkowanych przez to przedsiębiorstwo kriokomór.

Dziękujemy sieci aptek Zdrowe Ceny za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy lepiej zabezpieczyć zawody.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą stronę, a także fanom na Facebooku. To dzięki Wam mogliśmy dotrzeć do szerszego grona sportowców.

Szczególnie dziękujemy za uśmiech i pogodę ducha koledze, który przypłacił start kontuzją ręki. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a udział w następnych organizowanych przez nas zawodach masz za free 🙂